W ramach Wykładów Otwartych organizowanych przez EUROPE DIRECT Warszawa poprowadzimy spotkanie na temat projektu "Start dla innowacyjnych firm II" oraz "Zostań kreatywnym przedsiębiorcą".

Zapraszamy na wykład otwarty pt. "Ty też załóż własną firmę - bezpłatne projekty szkoleniowe dla studentów, absolwentów, doktorantów, pracowników naukowych", który poprowadzimy w ramach Wykładów Otwartych organizowanych przez punkt konsultacyjny EUROPE DIRECT Warszawa.

Na spotkaniu przybliżymy zagadnienia związane z projektami "Zostań kreatywnym przedsiębiorcą" oraz "Start dla innowacyjnych firm II", które są skierowane do studentów/ absolwentów/ doktorantów oraz pracowników naukowych zainteresowanych założeniem własnej innowacyjnej firmy.

Spotkanie odbędzie się w dniu 4 października br. o godz. 12 w s. 2018 w Pałacu Kultury i Nauki. Jeszcze są wolne miejsca, tak więc zachęcamy do rejestracji pod adresem mailowym: wykłady_europejskie@um.warszawa.pl 

 

http://europedirect.um.warszawa.pl/aktualnosci/europejski-wyk%C5%82ad-otwarty-zatytu%C5%82owany-ty-te%C5%BC-za%C5%82%C3%B3%C5%BC-w%C5%82asn%C4%85-firm%C4%99-bezp%C5%82atne-projekty-szko

< wróć do listy aktualności